.

.

Адирондак Каитриона Геометриска област килим, сива сина боја, 6 '6' квадрат

Адирондак Каитриона Геометриска област килим, сива сина боја, 6 '6' квадрат

DEN 2214.72

Количината на стоката
Това е достапна

Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Полипропилен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата