.

.

Каролина Пантер Пластични чаши сметаат, им служи на гостите

Каролина Пантер Пластични чаши сметаат, им служи на гостите

DEN 258.56

Количината на стоката
Това е достапна

Играта може да се загрее, но секогаш ќе ги одржувате ладните со ледени пијалоци кои се служат во пластичните чаши во Каролина Пантерс. Овие 20 мл. Куповите го прикажуваат логото на Пантерс и се совршени за задните задници, фудбалските недела и прославите на поштата. Купот на забавата се продава во пакувања од 24 и може да се спари со други украси во Каролина Пантерс и прибор за јадење. Служи 24 гости. 24 пластични чаши во Каролина Пантер. 20 мл пластични чаши. Направено од пластика. Совршено за опашката во Каролина Пантер и забавите на денот на играта. Координира со сите материјали за забава во Каролина Пантер. Служи 24 гости.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата