.

.

Без граници на Јуниори ги тужеа исечените хеланки на Капри

Без граници на Јуниори ги тужеа исечените хеланки на Капри

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра-меки, со тужена завршница, без граници на границите на Капри не се подготвени да се упатат кон теретана, да работат со грешки или да преземат што и да е на вашата агенда. Забавното печатење и удобно вклопување ќе ги направат овие вистински фаворит. Спарете ги со мета или резервоар и подготвени сте да одите. Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. fit : тенок вклопување низ колковите, бутовите и нозете. Подигнување и инсејм : висок пораст; 22,5" Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Супер-меки тужени финиш; должина на капри. Капри хеланки за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата