.

.

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Мажи Бакар Сина Тиркизна Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина Декември Роден Камен Едноставен Сребрен Прстен Големина Годишнин?

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Мажи Бакар Сина Тиркизна Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина Декември Роден Камен Едноставен

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој моден накит е сосема нов и доаѓа во мала пластична кутија со обвивка со меурчиња за целосна безбедносна намена. Сликите се зголемени за да ги покажат најдобрите детали за дизајнот. Овој Син сребрен прстен е за традиционален Декемвриски Камен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата