.

.

солакол Женски Пижами Комплет Шорцеви Женски Спортски Јога Комплет Еластичен Струк Кратки Панталони Елек Шорцеви Пижами Комплети Женски Шорцеви Пижами Сет

солакол Женски Пижами Комплет Шорцеви Женски Спортски Јога Комплет Еластичен Струк Кратки Панталони Елек Шорцеви Пижами Комплети

DEN 376.96

Количината на стоката
Това е достапна

77" должина на панталони : 44см/17.Носењето на Оваа Маичка ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.37" Половината : 64-76см/25.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.20" Должина На Панталони : 40см/15.01" КОЛК : 102см/40.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Забавен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Врвови+1 Еез Панталони Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) [ женски пижами поставени шорцеви ][ женски панталони еластична Половина ]Сезона : Лето.It е многу погоден за забава.Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.98" должина на панталони : 42см/16.13" ВРВОВИ ДОЛЖИНА : 68СМ/26.07" Врвови Должина : 64см/25.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата