.

.

Ниуер Женски Обичен Резервоар За Вратот На Екипажот Врвот Обична Боемска Маица Без Ракави Партија Детелина Печатење Летна Блуза

Ниуер Женски Обичен Резервоар За Вратот На Екипажот Врвот Обична Боемска Маица Без Ракави Партија Детелина Печатење Летна Блуза

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Прилики : Празниците се се што сакате, а исто така е и овој елек. Може да се совпадне со шорцеви, фармерки, здолништа и други задници, а дизајнот на печатење на елекот изгледа повеќе симпатичен и модерен. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина. Дизајн-Секојдневен елек за вратот на екипажот, резервоар без ракави, печатена маица, трендовски и елегантен. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Натпревар-Симпатична секси дизајн пар совршено со вашите панталони, хеланки, шорцеви, јакни за кул секојдневен изглед, ве прават поубави и модерни. Материјал : Летен елек изработен од полиестер и памучна ткаенина, удобен и дише, што ви дава меко искуство при носење и грижа за вашата кожа. Можете да ги носите нашите слатки и забавни елеци на вашето патување преку океанот или да носите шорцеви за да го поминете летниот викенд во кампување со вашето семејство. Тоа е убава рамнотежа помеѓу удобноста и издржливоста. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој резервоар совршен за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата