.

.

Текстил за домашни текстуални персонализирани стандардни големини на чај со странични џебови со странични џебови

Текстил за домашни текстуални персонализирани стандардни големини на чај со странични џебови со странични џебови

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите сопствени монограмирани 100% турски памук луксуз Тери Чаиз салон се направени за да ги заштитат вашите перници од штетно сонце, истури, абење и солза додека обезбедуваат одлична лична хигиена и дополнителна удобност. Без разлика дали е на базен или плажа, уникатниот дизајн со 102 ”дополнителна должина, совршено одговара на повеќето перници на пазарот. Обезбедува дека салонот Chaise е целосно покриен и ги прави истрошените столици да изгледаат нови и шарени. 100% оригинален турски памук. Мерења : 32 „широки, 102“ долги. Може да одговара на перница до 5 "дебела. Џеб на врвот на капакот на салон за чај е 18" долга, 5 "длабока. Странични џебови измерат 10" високи, а сите три џебови се широки 18 "вкупно. Машината што може да се мие и се суши. Направено во Турција. Гордо извезена во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата