.

.

Ixtreme дете за момчиња во боја, во боја на оксфорд јарем, зимска јакна палто

Ixtreme дете за момчиња во боја, во боја на оксфорд јарем, зимска јакна палто

DEN 632.48

Количината на стоката
Това е достапна

Кога температурите стануваат екстремни, сметајте на ixtreme за да ја испорачате на крај пријатна надворешна облека со Toddler Boys на Boyblock Oxford Oxford yoney intake Catur Cout, чувајќи го вашето момче толку удобно колку што е кул цела сезона. Приложена аспиратор за бура од велкро. Поштенски патент со капакот на плакетата Velcro. Тешка тежина. Дизајн на блокада на бои. Поларно руно-обложено. Две странични џебови со привремено затворање. Тешка тежина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Оксфорд јарем Зимски палто за момчиња од ixtreme.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата