.

.

Тркалачки Мобилен Кујнски Остров 48 Со Кабинет Со Цврсто Дрво И Тркала За Заклучување, Решетка За Вино Што Може Да Се Извлече, Полици За Складирање И Решетка За Зачин

Тркалачки Мобилен Кујнски Остров 48 Со Кабинет Со Цврсто Дрво И Тркала За Заклучување, Решетка За Вино Што Може Да Се Извлече,

DEN 2715.04

Количината на стоката
Това е достапна

погоден за вклопување во кујната, трпезаријата и ходникот. ●Отворена Работна Површина за Складирање изработена од лесонит со процес на фурнирање, која е мазна и рамна, топлина. Можете да ставите мали кујнски апарати и садови во кабинетот и фиоките за да ја направите вашата кујна поуредна и организирана. Ќе се потрудиме да ве направиме задоволни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата