.

.

Хелена Рубинштајн Нудит Антиперспирантен Дезодоранс За Жени, 1. Оз

Хелена Рубинштајн Нудит Антиперспирантен Дезодоранс За Жени, 1. Оз

DEN 368.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нудит Антиперспирантен Дезодоранс За ролна Обезбедува Нежна Свежина за Најчувствителните Типови На Кожа, Нежно Миризливи со Својата Цитрусна Цветна Акорда и Сензуални Дрвенести Основни Ноти. Нудит Антиперспирантен Дезодоранс За ролна Обезбедува Нежна Свежина за Најчувствителните Типови На Кожа, Нежно Миризливи со Својата Цитрусна Цветна Акорда и Сензуални Дрвенести Основни Ноти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата