.

.

Соимои Креп Свила Ткаенина Цвет Уметнички Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

Соимои Креп Свила Ткаенина Цвет Уметнички Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. ✤ ГСМ : 80 ГСМ. ✤ Материјал : 60% Креп 40%Свила. ● Материјал : Креп Свила ГСМ : 80. Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината .✤ Соимои претставува широк спектар на печатени ткаенини во 1000 см различни отпечатоци. ● Свилена Ткаенина Од Креп Во Уметнички Принт.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ✤ Ширина : 42 Инчи. ✤ Ткаат : Обичен. € 42 Инчи Широк Ткаенина се продава Од страна на метар и намалување на цел. ● Нега за перење : Нежно Перење Во Машина на максимум 30 Ц, Пеглање на средна Температура. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. ✤ Материјал : Креп Свила. ✤ Грижа за миење : Гентално Перење Железо на Тивок оган. ✤ Функција : Лесен Мазен, Нетранспарентен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата