.

.

Тешка Пластика Две Џебни Папки За Презентација, Теал Блу, 108 пакет

Тешка Пластика Две Џебни Папки За Презентација, Теал Блу, 108 пакет

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Џем Хартија® Тешка Пластика 2-Џебните Папки се последниот збор за училишните и канцелариските папки. Пластиката е многу издржлива и отпорна на гребење и кинење. Двата џебови ја оптимизираат организацијата и можат да складираат голема количина листови. Овие 9 х 12" папките доаѓаат во кутии од 108 и се достапни во различни бои. Совршен за домашна работа, канцелариски листови или презентации. Боја : Чај. Големина : 9 1/2 x 11 5/8 инчи. Количина : 108 по кутија. Нашите издржливи, мазни пластични папки имаат пригоден слот за визит-картички. Овие папки се совршени за да ви помогнат да останете организирани на училиште, канцеларија, дома или во движење!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата