.

.

Технологија ЗА Брзо Гориво П-500 - Е85цт Карбуратор

Технологија ЗА Брзо Гориво П-500 - Е85цт Карбуратор

DEN 8959.20

Количината на стоката
Това е достапна

Сите Карбуратори Со Кружна патека Од Серијата П се опремени со заптивки за лежишта со валјаци кои обезбедуваат помазен одговор на гасот, помалку абење на вратилото и подолг век на траење. Помагањето на возачите да ја намалат струјата е прилагодлив Систем За Брза Врска што овозможува промена на стапката на отворање на секундарните на 40-, 60-или 100 проценти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата