.

.

Екстанг Трифекта Тоно Корица

Екстанг Трифекта Тоно Корица

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра Силен Цврст Дизајн Со Двоен Стожер. Екстремно Силната Најлонска Конструкција Исполнета Со Стакло Никогаш Нема Да Се Скрши. Тешки Багаж Стил Држете Тит Прицврстувач Обезбедува Отворена Позиција. Обезбедува Брзо И Лесно Складирање При Влечење Товар Од Ларго. Се Одликува Со Богат Изглед На Целата Црна Рамка. Зашиен Тесен Двослоен Винил Со Агли Против Виткање. Достапно Во Серија Со Потпис Винил Поддржан Црн Платнен Материјал. Лесен За Инсталирање И Лесен За Употреба Без Алатки. Безбедни Безбедносни Светилки Во Кабината/Расклопување/Безбедно S Exang 99-06 Силверадо/Сиера Lb 8 ' Трифекта Тонео Капак : Издржлива конструкција. Лесен за употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата