.

.

Logitech Тенок Безжична Тастатура И Глувчето Комбо-Низок Профил Компактен Распоред, Ултра Тивка Работа, 2. GHZ USB Приемник Со Приклучок И Репродукција Поврзување, Долго Т?

Logitech Тенок Безжична Тастатура И Глувчето Комбо-Низок Профил Компактен Распоред, Ултра Тивка Работа, 2. GHZ USB Приемник

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тенкиот профил и минималистичкиот дизајн ги трансформираат вашата тастатура и глушец во визуелна изјава што го подигнува поставувањето на вашето биро. Удобен амбидекстрозен глушец со 3 копчиња со висока прецизност оптичко следење и механичко тркало за лизгање.Поседувајте го вашиот простор Со Logitech Тенок Безжичен Комбо-ултра-тенок и дизајн-напред тастатура и глушец дуо совршен за да ги завршите работите ефикасно и тивко, дури и во најтесните простори на бирото. Копчињата со низок профил ви го даваат тоа искуство за пишување слично на лаптоп што го знаете и го сакате. Едноставниот USB-приемник ЗА приклучок и играње нуди силна сигурна безжична врска од 2,4 GHz со опсег од 10 метри (33ft)* *безжичниот опсег може да варира врз основа на условите на животната средина и компјутерите. Тенок профил и компактен дизајн го прават пишувањето и глувчето задоволство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата