.

.

Пред - Сопственост Банана Република Женска Големина Секојдневен Фустан

Пред - Сопственост Банана Република Женска Големина Секојдневен Фустан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 4. А-линија. Повик. Краток Ракав. Должина На Коленото. Ленти. Возбудува, Важничене И Возбудува. 24.0" Градите, 41.5 " Должина. 100% Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата