.

.

Трансформатор Оптимус Премиер Дете Ракавици

Трансформатор Оптимус Премиер Дете Ракавици

DEN 188.00

Количината на стоката
Това е достапна

Повикувајќи Ги Сите Автоботи! Комплетирајте го вашиот вонземски роботски изглед со Овие 5 Оптимус Врвни Ракавици За Трансформатор за деца. Овие ракавици ќе му дадат моќ на нивниот носител, дозволувајќи му да храбри опасни мисии На Сајбертрон и опседната куќа по улицата! Чувајте Ги Десептиконите да не ја уништуваат Земјата со овој пар ракавици, карактеристично испечатени со сите надградби На Оптимус Премиер?оклоп во Трансформатори 5 : Последниот Витез. Совршени за фаќање матрични сечила и убивање змејови, овие 100% полиестерски ракавици ги додаваат завршните допири на вашата целосна Оптимус Премиер облека. Затоа, оставете Го Бумбарот во команда На Земјата, затоа што вие?мора да го спасиме Сајбертрон од пропаст. Нарачајте го Вашиот Трансформатор 5 Оптимус Премиер ракавици денес и добијте брза испорака директно до вашата врата! Трансформатор 5 Оптимус Премиер Дете Ракавици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата