.

.

Нулум Жанета Племенски Медалјон Област Килим, 8' 10', Црвено

Нулум Жанета Племенски Медалјон Област Килим, 8' 10', Црвено

DEN 2208.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом безвременски изглед во домашниот декор со Овој Традиционален килим кој се одликува со неверојатен класичен дизајн. Овој 100% Полипропиленски килим сигурно ќе биде главен во вашиот дом. Машина Произведена Во Турција. Направено од 100% Полипропилен. Црвена боја. Јута Поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата