.

.

Црн Леопард Печатење Ранци За Тинејџери Девојки Пренослив Молив Лесен Бо Ручек Торба Со Страничен Џеб комплет За Училиште

Црн Леопард Печатење Ранци За Тинејџери Девојки Пренослив Молив Лесен Бо Ручек Торба Со Страничен Џеб комплет За Училиште

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Погоден за основни, средни и средни училишта,убав Пренослив и практичен. - Торба со молив(Големина : 8,66 "х 1,77" х 4,33"). ●Прилагодливи Ремени За Рамо ● со прилагодливи ремени За рамо и 2 странични џебови, погодни за носење и чување работи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата