.

.

Microfbr Rejvntr Detrgnt Contrt16

Microfbr Rejvntr Detrgnt Contrt16

DEN 959.84

Количината на стоката
Това е достапна

Миењето со микрофибер е специјален детергент кој чисти и обновува микрофибер. Напредната формула за чистење ослободува нечистотија, маснотии и остатоци, оставајќи чувство на микрофибер и изведување како нови. Крпите од микрофибер ќе се исчистат подобро, ќе се исушат побрзо и ќе дадат подобри резултати без гребење по едно перење со Помош на Миење Со Микрофибер. Редовниот детергент за перење може да го намали животниот век на крпите од микрофибер со полнење на ткаенината со омекнувачи или хемиски согорување на вистинските нишки од микрофибер. Ги отстранува дамките и ги враќа својствата за чистење на микрофибер со секое миење. Чувајте ги вашите крпи од микрофибер на ѕиркање на мекоста и перформансите. Супер концентриран детергент од болничко одделение чисти, обновува и одржува микрофибер. Редовното перење со детергенти во прав или детергент за перење на мало е штетно за микрофиберот; може да ја уништи апсорпцијата на крпите. Масла кои инаку не можат да се отстранат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата