.

.

Депо Меѓународниот Реконструиран Лист Пикап Ролери

Депо Меѓународниот Реконструиран Лист Пикап Ролери

DEN 385.28

Количината на стоката
Това е достапна

5000/5100 250 Лист Пикап Ролери. Бројот НА делот ОЕМ што ја заменува оваа ставка е дел број РБ2-1821. Оваа ставка Е Депо Меѓународна брендирана замена ЗА РБ2-1821 која се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и која бродови брзо и прецизно. Нема да бидете разочарани од купувањето, ние го гарантираме тоа. Споредливи модели вклучуваат : . Компатибилноста вклучува : Laserjet 5000, Laser Jet 5100. Земете ја оваа 5000/5100 250 Лист Пикап Ролери уживајте во брза испорака и ниски цени денес Ролери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата