.

.

12тб Мојот Облак Експерт Серија Е Ултра, 2-Залив Мрежа Прикачени Складирање-WDBVBZ0120JCH-NESN

12тб Мојот Облак Експерт Серија Е Ултра, 2-Залив Мрежа Прикачени Складирање-WDBVBZ0120JCH-NESN

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Складирање со високи перформанси За Зачувување, Проследување и Споделување Насекаде. Чувајте ги вашите медиуми безбедни на едно место на овој уред За Складирање На Мрежата Со високи перформанси (НАС) и пристапете и пренесувајте го од каде било со интернет конекција.Компатибилноствиндоус, mac OS, dlna/UPn P уреди за стриминг, рутер со Интернет конекција во Boxmy Cloud EX2 ултра Уред ethernet cablepower spower spower Брзо Инсталирајте Го Водичот Карактеристики На Производот Централизирана Резервна Копија На Мрежата. Пристап Од Било каде. Едноставен За Поставување, Лесен за употреба. Стабилна Заштита На Податоците. Мојот Облак ОПЕРАТИВЕН систем 5. Дизајниран За Непречено Стриминг. Поедноставено Споделување Датотеки И Папки. Одликувајќи Се Со Ултра сигурен WD Црвени NAS Дискови. Шифрирање На Јачината На Звукот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата