.

.

Кале Колекција Две-Светлина Нова Традиционална Четкана Никел Јасно Стакло Бања Суета Светлина

Кале Колекција Две-Светлина Нова Традиционална Четкана Никел Јасно Стакло Бања Суета Светлина

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Безвременските детали создаваат трајна силуета за Кале. Елегантно едноставна рамка завршена со четкан никел поддржува јасна стаклена нијанса, создавајќи ѕидна скала што е современ став за традиционален стил. Неговиот прекрасен чист дизајн ги надополнува новите традиционални и преодни ентериери. Јасните стаклени нијанси обезбедуваат современ дизајн на бања. Елегантно едноставната рамка има правоаголна задна плоча и чисти линии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата