.

.

Моќ Стоп Задниот Пар На Дупчат И Дупчиња Кочница Ротори JBR1737XPR

Моќ Стоп Задниот Пар На Дупчат И Дупчиња Кочница Ротори JBR1737XPR

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // овие ротори За замена На сопирачките за Напојување се дупчат за максимално ладење и имаат слотови за бришење гас и прашина. Цинк позлата овозможува заштита од ' рѓа и подолг век на траење на роторот. Директно ое одговара и ване брои, така што нема потребни модификации! Моќ Стоп Пар Дупчат И Дупчиња Ротори •Дупчат дупки За ладење и слотови за да се избрише гас и прашина •Направени со користење само на најдобрите празни места и функција G3000 одделение од најдобрите леарници •сите дупчат и дупчиња ротори се сребрени цинк позлатени за да се спротивстави на ' рѓа •дупчат и дупчиња дизајн е нашата најпопуларна перформанси ротор за апликации улица и ден песна •Одговара : Lexus RX350 2019-2016 rx450h 2018-2016 Rx450hl 2018 заден lexus ls500 2018 ls500h 2018.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата