.

.

Блинг Игра Складирање Спална Соба Во Собата Металик Платина

Блинг Игра Складирање Спална Соба Во Собата Металик Платина

DEN 1919.52

Количината на стоката
Това е достапна

Класичната елеганција и допирот на сјај се спојуваат заедно за да формираат прекрасен дизајн. Овој прекрасен комплет за спална соба од пет парчиња е оживеан со метална завршница со неверојатна глазура за истакнување. Неговата глава и огледало се извонредно изработени со грациозна форма на грбот на камилата. Тафтување со копчиња и светкави, сребрени украси го заокружуваат неговиот гламурозен изглед. Со дополнителна погодност на скриените фиоки и УСБ-полнач во ноќната маса, овој комплет е разноврсен колку што е убав. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Насловот и огледалото во форма на камила во форма на грб инспирираат со величествена елеганција. Гламурозната платина метална завршница се одликува со рачно нанесена глазура за истакнување. Индивидуално монтирани огледални плочки создаваат гламурозен стар холивудски сјај. Комодата и градите имаат заштитни врвни фиоки обложени со филц. Вгнездена тајна фиока во дизајнот на градите. USB порта за полнење во ноќна маса за пристап до креветот. Кревет достапен со или без складирање на подножјето.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата