.

.

Докери Машки Плисиран Класичен Фит Потпис Каки Лу Памучни Панталони За Истегнување

Докери Машки Плисиран Класичен Фит Потпис Каки Лу Памучни Панталони За Истегнување

DEN 367.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ги нарекуваме потпис со причина. Нашите Каки Со Потпис се Панталоните за кои не познавате, без технологија на брчки®, додадено истегнување и држач за кошули за да изгледате и да се чувствувате добро во секое време. Овој пар има набори што можат да читаат класични или современи во зависност од вашиот стил. Најдоброто каки во класата по кое сме познати. Плисирано за да изгледате класично или современо во зависност од вашиот стил. Нашата Голема Отстрани Веднаш. Онлајн Ексклузивни. Не смее да се враќа или разменува во продавниците./.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата