.

.

Компанија Пекан Орев Крекер База

Компанија Пекан Орев Крекер База

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Крекер за Ореви од пекан На Дрвена Основа, Прецизно Обработена, Никелирана Цела Челична Конструкција, Монтирана На Прекрасна Основа Од Тврдо Дрво, Дава Комерцијална Брзина На Порано Мачна Работа, Без Алатки Потребни за Склопување, Едноставно Зашрафете Ја Рачката Со Навој Во Оревокршачка & Подготвен е. Никел Обложени Сите Челик Изградба,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата