.

.

Недефинирани Подароци 3xl Три Боја Casa Бланка Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци 3xl Три Боја Casa Бланка Краток Ракав Памучна Маица

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Три Боја Каса Бланка Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја Каса Бланка отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата