.

.

Дорман 645-КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник Конектор За Специфични Модели Одговара изберете: 2004 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2004-ШЕВРОЛЕТ МАЛИБУ

Дорман 645-КЛИМА Вентилатор Мотор Отпорник Конектор За Специфични Модели Одговара изберете: 2004 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2004-ШЕВРОЛЕТ

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Одлична вредност - овој дел нуди оригинален квалитет на опремата без трошоци и мака за замена на целиот ремен за жици. Целосно решение за поправка-вклучува претходно склопен ремен за жици/пигтаил и приклучок за приклучок.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка.Моторот на вентилаторот повеќе не работи правилно? Овој приклучок за отпорник на моторот на вентилаторот е дизајниран да замени оригинален приклучок за опрема оштетен од корозија или прегревање. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Привлечност : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Буик Век : 2005 Буик Лакрос : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Шевролет Импала Ограничена : 2014, 2015чевролет Импала : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 Шевролет Малибу : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 Шевролет Монте Карло : 2004, 2005, 2006, 2007 Понтијак Г6 : 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 понтијак Гран При : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 Сатурн аура : 2007, 2008, 2009. Идеална замена - ова комплетно склопување на конекторот на моторот на вентилаторот е директна замена за оваа апликација на возилото. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата