.

.

Цвет-Сончоглед Сад Сушење Мат

Цвет-Сончоглед Сад Сушење Мат

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Цвет-Сончоглед Јадење Сушење Мат Уморни од поставување на садови на стариот Пешкир И не грижете се повеќе кога ќе ги поставите очите на овој декоративен сад мат! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Спецификации тежина : 0.35 фунти-SKU : ZX9 CRLT220503 Цвет-Сончоглед Сад Сушење Мат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата