.

.

Сигуар Абраз Флуоројаглеродна Риболовна Линија 15 фунти, 200иди Должина На Јачина На Кршење - 15акс200

Сигуар Абраз Флуоројаглеродна Риболовна Линија 15 фунти, 200иди Должина На Јачина На Кршење - 15акс200

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Seaguar® Fluorocarbon Fluorocarbon Rishing Line е направен со Технологија За Ветер На Ниво, ексклузивен процес на дизајнирање На Seaguar кој ја калеми линијата со тоа што ја поставува на страна, никогаш не преминува за супер мазност без никаков прекумерен стрес или пресврт. Идеален за слатководно предење и мамка. Направена од 100% Сегуарски смоли, линијата Абразкс има неспоредлива отпорност на триење и е практично невидлива под вода. Seaguar Abrazx 100% Fluoro 200yd 15lb 15 AX200 SKU : 15 AX200 : Неспоредлива отпорност на триење. Речиси невидлив во водата. Брзо тоне. Неапсорбента нема да замрзне.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата