.

.

Зимски Женски Задебелени Секојдневни Дуксери Со Цврста Боја Топла Волна Качулка Со Долги Ракави Со Џеб За Печатење Букви Женски Дуксери Големина На Кафе Xxl

Зимски Женски Задебелени Секојдневни Дуксери Со Цврста Боја Топла Волна Качулка Со Долги Ракави Со Џеб За Печатење Букви Женски

DEN 479.68

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Должина на ракавот : Долг Ракав. Стил : Секојдневен. Пакетот вклучува : 1pc Topsize табела : . Големина : S Биста : 104cm/40.94" ракав : 58cm/22.83" Должина : 84cm/33.07"Големина : M Биста : 110cm/43.31" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 85cm/33.46"Големина : L Биста : 116cm/45.67" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 86см/33.86"големина : xl биста : 122см/48.03" ракав : 61см/24.02" Должина : 87см/34.25"големина : xxl Биста : 128см/50.39" Ракав : 62см/24.41" Должина : 88см/34.65" практичен џеб : предниот џеб Не е модерен детал, Но Исто Така, Служи како практичен простор за складирање на мали . Уникатен Дизајн : Крпеница Во Боја И Везено Печатење Со Букви Однапред А Со Уникатност На Овој Дуксер, Што Го Прави Да Се Издвојува Од Толпата. Удобен и Стилски : Овој Женски Дуксер Е Изработен од Висококвалитетна Ткаенина, Обезбедувајќи Топлина и Удобност Додека Одржува Трендовски Изглед. Висококвалитетна Изработка : Овој Дуксер Е Внимателно Изработен Со Внимание На Деталите, Обезбедувајќи Издржливост и Долготраен Квалитет. Дуксерот останува удобен без разлика колку е интензивен тренингот. Совети : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте не!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата