.

.

Оклахома Сити Гром Моноколор Дизајн Галакси Судрат Случај

Оклахома Сити Гром Моноколор Дизајн Галакси Судрат Случај

DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Галаксија Судрат Случај ви овозможува гордо да ја покажат својата Оклахома сити гром дух каде и да одите. Неговиот гумен раб го штити вашиот телефон од мали испакнатини и капки. Со стилови кои одговараат на речиси секој телефон, овој случај е совршен додаток на вашата колекција на обожаватели На Оклахома сити гром. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Гумени раб за да помогне во заштитата на вашиот телефон од мали испакнатини и капки. Материјал : 100% Поликарбонат-Школка; 100% ТПУ-Вметнете. Увезени. Прецизни намалувања за одржување на целосен пристап до пристаништето. Марка : Клучеви. Одговара на вашиот мобилен телефон како ракавица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата