.

.

Вашите џемпери од кардиган од кармао За Жени Летна Плажа Лесни Меки Кардигани Отворен Преден Џеб Кардиган Прашина Обични Врвови Со Долги Ракави

Вашите џемпери од кардиган од кармао За Жени Летна Плажа Лесни Меки Кардигани Отворен Преден Џеб Кардиган Прашина Обични Врвови

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Повод : Погоден За сите прилики, секојдневниот живот, канцеларијата, занимањето и забавата итн. Модно Совпаѓање : Совршено одговара на секоја облека или фустан, со сорти на летни/пролетни бои кои лесно се совпаѓаат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата