.

.

Ирваси Божиќ Семејство Пижами Појавување Кошули, Ирваси Персоналните Кошули, Божиќ Ирваси Маици, Семејство Божиќ Пижами Маици

Ирваси Божиќ Семејство Пижами Појавување Кошули, Ирваси Персоналните Кошули, Божиќ Ирваси Маици, Семејство Божиќ Пижами Маици

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани клиенти, проценуваме дека ќе бидат потребни околу 10-13 дена за производот да пристигне во ваши раце. Ве молиме пресметајте го времето однапред пред да го купите за да избегнете влијание врз вашата употреба. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се потрудиме да организираме побрза логистика за вас. (Сега нарачката не може да се достави пред Божиќ, ве молиме купете со претпазливост). Татко и дете уникатна колекција подароци за секојдневно или за посебен настан. Симпатична појавување облека сетови за тато и мама син или ќерка. Одлично за семејни фотографии!. Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост со подолу содржина : . Маици 90% Памук 10% Полиестер. Инструкции За Перење : . Препорачуваме да ги измиеме нашите печатени Маици со ладна вода, нежна машина за перење. Машинско перење ладно со слични бои, исто така, сува ниска топлина. . Изненадете го вашиот сопруг, брат, син или кој било татко На Денот на Таткото со совршен комплет за совпаѓање татко и ќерка или син. Најави За Бременост за бебиња, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Вљубените, Семејните Излети На Мама Папа. Машинско Перење Ладно, Суво На Тивок Оган. Боди 100% Памук, Маици 90% Памук, 10% Полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата