.

.

Винил Налепници Налепници На Првата Дива Бебиња И Деца-Водоотпорни-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен Браник Ѕид На Тамблер Лаптоп Телефон

Винил Налепници Налепници На Првата Дива Бебиња И Деца-Водоотпорни-Се Применуваат На Сите Мазни Површини Затворен Надворешен

DEN 143.04

Количината на стоката
Това е достапна

Варира во зависност од големината на криглата за пиво. Пиење Стаклени Налепници : 1. Водоотпорен винил квалитет кој се однесува на сите чисти суви површински гребнатини, дожд и сонце. Варира во зависност од големината на поштенското сандаче. Варира во зависност од големината на стаклото. Вино Стакло Налепници : 1. Пиво Кригла Налепници : 3 " до 4. Производ : дали има проблем со квалитетот на предметот што го нарачавте, ви недостасува ставка или ви е доставена погрешна ставка? Ние ќе го замениме предметот бесплатно на нашата следна испорака во вашата област, или кога производот ќе стане достапен. Ништо не прави посреќни од среќен клиент! ТАБЕЛА ЗА ГОЛЕМИНА НА НАЛЕПНИЦИ Налепници За Прозорци На Возила : препорачана големина 5-14". Варира во зависност од областа на возилото и поставеноста. Варира во зависност од големината на криглата.100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака преку е-пошта) ќе се кредитираат 100% од почетната вредност на нарачката.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата