.

.

Андор Св Џеб Видео Полнење Пополнете 2500k-9000K Двобојна ЗАТЕМНЕТА CRI95+ со Силиконски Дифузер Филтри Во Боја За Фотографија На Производи Во Живо На Влог

Андор Св Џеб Видео Полнење Пополнете 2500k-9000K Двобојна ЗАТЕМНЕТА CRI95+ со Силиконски Дифузер Филтри Во Боја За Фотографија

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина на предметот : 118гр/ 4,2 мл. Доаѓа со филтри во 6 бои(црвеникаво розова жолто виолетова) за да ви обезбеди повеќе опции за иновативни апликации. Вградена литиумска батерија од 3000 мах што може да се наполни преку тип-ц. Доаѓа со филтри во 6 бои(црвеникаво розова жолто виолетова) за да ви обезбеди повеќе опции за иновативни апликации. 6 * Филтри Во Боја. Големина На Ставка : 10. 1 * Дифузорот Усвојува 120 парчиња висококвалитетни монистра со 95+ висок индекс на рендерирање на бои, навистина ја враќа бојата на објектот, поживописни фотографии и снимање видео.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата