.

.

Г-Дин Чиста Со Фебриз Ливади И Дожд Мулти-Површина Почиста, оз

Г-Дин Чиста Со Фебриз Ливади И Дожд Мулти-Површина Почиста, оз

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте моќен чист и одличен мирис Со Г-дин Чист чистач на повеќе површини со Ливади Од Фебриз и Дожд. Пресекува 100% нечистотија, маснотии и нечистотија, оставајќи го лесниот, свеж мирис на Ливадите Од Фебриз и течноста за Дожд почиста на своето нечистотија-напуштено место. Работи низ целата куќа на сѐ, од линолеум, до плочки и завршени дрвени подови, до тоалети и кади, па дури и канти за ѓубре. Г-Дин Чиста Со Февриз Ливади и Дожд Мулти-Површина Почиста, 40 мл. Исекува 100% нечистотија, маснотии и нечистотија. Г-Дин Чист повеќенаменски чистач работи насекаде низ куќата! Користете на сѐ, од линолеум, до плочки и завршени дрвени подови, до тоалети и кади, па дури и канти за ѓубре. Г-Дин Чист е исто така достапен Во Добивка Оригинални Свежи и антибактериски Летни Цитруси. Одлично за употреба на мијалници, шалтери, печки и многу повеќе!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата