.

.

Денѓунху Денот На Вљубените Рачно Изработени Дрвени Накит Ситница Бо Спомен Организатор За Складирање За Девојки 

Денѓунху Денот На Вљубените Рачно Изработени Дрвени Накит Ситница Бо Спомен Организатор За Складирање За Девојки 

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кога сакате да организирате прстени, ѓердани, обетки и други приврзоци, дизајнот на одделот ќе биде корисен.Можете да го испратите до вашата мајка, девојка, сопруга, ќерка и пријатели.46 " (Прибл.Име на предметот : Патување Накит Кутија Материјал : Дрво Карактеристики : Гроздобер, Компактен, Повеќенаменски Детали : 10см х 6см х 3.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата