.

.

Уникатни Поволни Цени 4602534ац Предна Лева Страна На Возачот Прекинувач За Напојување На Автомобил За Доџ Гранд Караван 2008-2011

Уникатни Поволни Цени 4602534ац Предна Лева Страна На Возачот Прекинувач За Напојување На Автомобил За Доџ Гранд Караван 2008-2011

DEN 263.84

Количината на стоката
Това е достапна

Функција : Лесно installation.No комплицирани чекори овој производ може да одговара на оригиналните модели. Издржлив Материјал : Изработен од пластичен материјал. Таа има добро се вклопуваат, не ќе се скрши или попуштат лесно за време на употребата. Ова е не-ОЕМ производ, само додаток. Фитмент : За Рам 1500 2500 3500 2012, За Доџ Гранд Караван 2008-2011, За Доџ Патување 2010, За Џип Либерти Лимитед, Спорт 2008-2009, За Доџ Нитро Р/Т СЕ СЛТ 2009, За Крајслер Таун Кантри 2008-2011. Ве молиме дозволете 3-5мм разлики поради рачно мерење. Ова е производ специфичен за возилото, проверете дали вашиот модел на автомобил пред да нарачате. Пакет Вклучени : 1 Компјутери Автомобил Моќ Прозорец Прекинувач. Уникатни Поволни Цени 4602534ац Предна Лева Страна На Возачот Прекинувач За Напојување На Автомобил За Доџ Гранд Караван 2008-2011. Број На Иглички : 12, Поставеност На Возилото : Напред Лево, Боја : Црна, Материјал : Пластика, Големина На Прекинувачот : 18х6, 3х5, 7см / 7,09 "х2, 48 " х2, 24"(Л*В*Ч). Ое Број : 4602534АЦ, 4602534АГ, 4602534АД, 4602534АЕ, 4602534АФ. Натпревар за вашиот оригинален. Тоа е добра замена за старата или скршената. Изработени Од Пластика. Долго време на услуга, што е издржливо, робусно и практично. Ве молиме дозволете 3-5мм разлики поради рачно мерење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата