.

.

Вранглер Момци Директно Одговара Жан

Вранглер Момци Директно Одговара Жан

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Wrangler Момчиња " Директно Се Вклопуваат Жан Класичен Wrangler® фармерки во совршена големина за вашиот млад човек. Класичните Детали За Расправии се среќаваат со навистина модерен изглед со стилот од пет џебови на овие директно вклопени фармерки за момчиња. Разновидните тексас перења и издржливата конструкција со мешавина од памук го прават овој стил совршена опција за секојдневни, секојдневни облеки. Одликувајќи се со прилагоден појас со дополнителна заштита од штипкање, фармерките со директно вклопување На Момчињата Wrangler ја максимизираат удобноста со тоа што спречуваат затворањето на копчето да копа во неговата кожа. Директно Вклопување. Редовно седиште и бут; права нога. Седи на природен Половината средината Пораст. 99%Памук / 1% Спандекс. Стил# 5 WNBWTD.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата