.

.

Нурисон Живот Стилови Разнобојни Декоративни Фрли Перница 18 X18

Нурисон Живот Стилови Разнобојни Декоративни Фрли Перница 18 X18

DEN 159.04

Количината на стоката
Това е достапна

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови. Од паметни весели дизајни на природна ткаенина од јута.. забавни и фанки меѓународни изрази.. задебелени цветни и апстрактни обрасци се однесуваат на суптилни, текстурирани и софистицирани мотиви. Памук. Повеќебоен. 18 "Х 18". Плоштад. Само во затворен простор. Дигитално печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата