.

.

Леново IdeaCentre Y700 - 34ish-Јадро i GHz-GB-ТБ

Леново IdeaCentre Y700 - 34ish-Јадро i GHz-GB-ТБ

DEN 3199.84

Количината на стоката
Това е достапна

Леново Idea Centre Y700-34 ISH 90 DG - Кула - 1 x Core i5 7400 / 3 GHz - RAM 8 GB - HDD 1 TB - DVD-Писател - GF GTX 1050 Ti - Gig E - WLAN : Bluetooth 4.0 802.11 ac - Победа 10 Потпис - монитор : никој Леново Idea Centre Y700-34 ISH - јадро i5 7400 3 Ghz - 8 МК - 1 ТБ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата