.

.

Машки Антигва Злато Сент Луис Блуз Wordmark Победа Целосна Поштенски Дуксер

Машки Антигва Злато Сент Луис Блуз Wordmark Победа Целосна Поштенски Дуксер

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа Победа На Сент Луис Блуз Со Целосен Патент Ќе ве стопли дури и кога температурите ќе почнат да се ладат. Оваа стилска опција за надворешна облека Од Антигва има качулка со врвки и џеб од предната торбичка за да ги држите главата и рацете подалеку од ветрот. Со везена графика На Сент Луис Блуз, проверете дали никогаш не сте принудени да избирате помеѓу вашата удобност или вашата фандом во брзите игри. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Целосно затворање со патент. Машинско перење. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Полн Патент. Официјално лиценциран. Долг ракав. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Увезени. Качулка со врвки за влечење. Бренд : Антигва. Предна торбичка џеб. Везена графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата