.

.

Стандардни Моторни Производи Масовен Проток На Воздух За 05-Буба Бора Џета Зајак

Стандардни Моторни Производи Масовен Проток На Воздух За 05-Буба Бора Џета Зајак

DEN 1103.84

Количината на стоката
Това е достапна

Масовен Проток На Воздух : 05-12 Фолксваген Џета, 06-12 Фолксваген Буба, 06-10 Фолксваген Бора, 06-08 Фолксваген Зајак Состојба : Ново. Продадена Количина : Продадена Поединечно. Препорачана Употреба : Ое Замена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата