.

.

Чиста Градина Отворено Тркалезно Метално Дрво Горење Огниште Камин, Бронза

Чиста Градина Отворено Тркалезно Метално Дрво Горење Огниште Камин, Бронза

DEN 8799.84

Количината на стоката
Това е достапна

32-Инчниот Тркалезен Надворешен Камин На Дрва со 18,5" Огнената Чинија од Чиста Градина има атрактивен дизајн кој добро ќе се спои со секој стил на декор на дворот за да го надополни вашиот надворешен простор за живеење. Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Димензии : (Л) 32 "х (Ш) 32 " х (Ж) 20. Материјали : Челик Обложен Со Прав и пвц.Чистата Градина е регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски Марки на САД и енергично ќе се брани. Опуштањето од топлината на оваа метална огнена јама е совршен начин да поминете кул летна ноќ или остра есенска вечер, без разлика дали уживате во тивка ноќ за состаноци или забавен оган со пријателите. Лесен и водоотпорен за подолготрајна надворешна употреба. Оваа издржлива надворешна огнена јама е изградена од челик обложен со прав отпорен на временски услови и доаѓа со пвц капак за подолготрајна употреба. Комплетниот комплет вклучува покер за пожар, екран со искри и пвц капак отпорен на временски услови. Поставувањето е брзо и лесно, така што можете да започнете да уживате во амбиентот и топлиот сјај на овој пренослив оган на вашиот двор или во вашиот двор за кратко време. ЗАБЕЛЕШКА : ова е ексклузивен производ На Чиста Градина И САМО Оган Јами За Надвор Од Чиста Градина СЕ ЗАГАРАНТИРАНИ да бидат вистински. Исчистете ја надворешноста по потреба со малку влажна крпа; потребни се груби хемикалии или производи за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата