.

.

Титаниум Ткаат Дизајн Полиран Бенд

Титаниум Ткаат Дизајн Полиран Бенд

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Заврши : Полиран И Ласерски Дизајн Ширина На Опсегот : 8 мм материјал : Примарен : Титаниумска Дебелина : 2 мм гравира : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Сивило : Свадбени Ленти УПЦ 883957794044 Дизајн на Титаниумски Ткаења 8мм Полиран Прстен - Во Атрибути На Титаниум - Производ : - Брусен - Полиран - Титаниум - гравиран - бесплатен подарок - Подготвена Кутија За Накит-Опции За Големина На Прстен : 10 10.5 11.5 12 12.5 13 13.5 14 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5- Полиран Гравирање Титаниум Ласерски Гравирани -.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата