.

.

Тесни Вклопуваат Блок Гушкач Заглавие

Тесни Вклопуваат Блок Гушкач Заглавие

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Тесни Вклопуваат Блок Гушкач Заглавие; 1.75 во. Примарна Цевка; 2.5 во. Колектор; 304 Нерѓосувачки Челик; Природна Завршница; За Употреба W / Апликации За Улични Прачки w/Chevy 396-454 CID; Идеален За Заглавија На Улични Прачки Се совршена комбинација на квалитет и вредност. Овој тесен блок заглавие за гушкање одговара на сите популарни жешки прачки со популарниот голем Блок Шеви мотор. Овој заглавие е изграден Од цевки Од Нерѓосувачки челик Идеален За Улични Прачки; Цевките Свиткани Со Мандрела Обезбедуваат Непречен Проток/Зголемена Брзина На Издувните Гасови; Цевките Со 16 Мерачи Ја Зголемуваат Јачината; Ги Зголемува Перформансите; Го Подобрува Одговорот на Гасот; Тиг Заварен; Печат Без Истекување; Премиум Хардвер/Дихтунзи; Адаптер Цевки Испорачани За Лесно Поврзување Дополнителни Функции Завршуваат : Природно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата