.

.

Сохо Саманта Апстрактна Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 2'3'

Сохо Саманта Апстрактна Волна Површина Килим, Црна Слонова Коска, 2'3'

DEN 10525.76

Количината на стоката
Това е достапна

Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Рака Тафтувана Во Индија. Неверојатната јасност на бојата што ќе ја најдете во впечатливите дизајни и позадини на Теписите Сохо се постигнува со користење на најдобрата, чиста премиум новозеландска волна и палета на бои напред. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Метро-Шик Преодна Област Килими. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата