.

.

Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Бодови 10,5Х4, 25 -Делфт Сини Куќи На Аида

Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Бодови 10,5Х4, 25 -Делфт Сини Куќи На Аида

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Инспирирани од природата, овие комплети се детални со користење на различни бои со резултати кои се реални и верни на природата! Овој пакет содржи едно парче Од 10, 5х4, 25 инчи од ткаенина Од 18 Грофови Аида, претходно сортиран конец ОД DMC, една игла Џон Џејмс, една табела и упатства што лесно се следат на англиски јазик. Дизајн : Делфт Сина Куќа. Увезени. Теа Гувернер Броеше Комплет За Вкрстени Бодови 10,5 "Х4, 25" - Сини Куќи Делфт На Аида (18 Брои).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата